Sündmused

Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

Kultuuripealinnaks kandideerimise jätkusuutlikkusest

2021-04-22 @ 19:00 - 20:00

Hannover ja Hildesheim esitavad ülevaate oma kandideerimisest Euroopa kultuuripealinna tiitlile ning heidavad pilgu tulevikku: milline on nende kahe kultuuripiirkonna areng ja kuidas toimub koostöö nende kahe kultuuripiirkonna vahel. Üritusele järgneb poodiumiarutelu.

„Euroopa kultuuripealinn 2025“ tiitli intensiivse taotlusprotsessi jätkusuutlikkuse tagamiseks panustavad Alam-Saksimaa linnad Hildesheim ja Hannover kultuuriliselt juhitavale ja rahvusvaheliselt võrgustatud piirkondlikule ning linlikule arengule. Mõlemal linnal on sotsiaalse ühtekuuluvuse tugevdamiseks kasutusel uuenduslikud kultuurikontseptsioonid, mis keskenduvad sotsiaalsetele ja struktuurilistele küsimustele. Saksa Kevadel arutavad alam-saksi ja eesti eksperdid virtuaalselt ühise tulevikusuuna üle, mille põhiküsimuseks on, kui jätkusuutlikud saavad suured kultuuriprojektid olla.

Üritus toimub saksa keeles, ilma tõlketa. Osavõtt tasuta.

Zoomi-lingi üritusele leiate siit.

Osalevad Melanie Botzki (Hannover), Maris Hellrand (Tallinn/Narva), dr Kristina Jacobsen (Euroopa kultuuripealinnade ELi eksperdid), Jonas Lendl (Heidelberg), Inga Samii (Hannover), Lene Wagner (Hildesheim), Gunnar Geßner (moderaator).

Detailid

Kuupäev:
2021-04-22
Aeg:
19:00 - 20:00
Sündmus Categories:
, ,
Sündmus Tags:
Koduleht:
https://www.facebook.com/events/544467473189929/

Toimumiskoht

Internet